Гумові ущільнювачі

Виробництво ГТВ і гумових сумішей

Ущільнювачі гумові

Гумовий ущільнювач широко використовується в побуті та промисловості. Він допомагає ізолювати порожнини, забезпечуючи захист їхнього внутрішнього простору від проникнення рідин чи газів. Його також застосовують для теплоізоляції та підтримання оптимальних кліматичних умов у будинках. Таку продукцію можна купити оптом в Україні, скориставшись пропозицією «РПС».

Де застосовуються гумові ущільнювачі?

Подібні вироби часто зустрічаються у металопластикових вікнах. Ущільнювач гумовий підвищує енергетичну ефективність конструкції. Його використання зменшує витрати на обігрів та кондиціювання та значно підвищує рівень комфорту в житлових та робочих приміщеннях.

Гумові ущільнювачі застосовуються у виробництві та ремонті автомобілів. Вони встановлюються у дверних та віконних отворах. Шнури гумові також зустрічаються під капотом та в порожнині багажника. Таке конструктивне рішення запобігає проникненню бруду та води всередину. Крім того, теплоізоляція допомагає підтримувати у салоні оптимальний мікроклімат.

Ущільнювачі у побутовій техніці продовжують термін служби основних вузлів. Наприклад, у міксерах вони захищають мотори від пилу, який неминуче піднімається у повітря під час роботи з тістом та борошном. А в пральних та посудомийних машинах профілі гумові запобігають витоку води, здатному стати справжньою побутовою катастрофою.

Гумовий ущільнювач у промисловому устаткуванні запобігає змішуванню різних технологічних рідин, захищає мотори від стружки та бруду, а також допомагає відводити вихлопні гази назовні, не допускаючи їх проникнення у виробниче приміщення.

Якими бувають гумові ущільнювачі?

Найбільш популярні форми гумотехнічних виробів - шнури круглого, квадратного та прямокутного перерізу. Зазвичай вони виготовляються із м'якої пористої сировини, що дозволяє їм легко змінювати свою форму, заповнюючи простір між двома частинами конструкції.

Однак гумові ущільнювачі можуть бути профільованими. У такому разі їм надається складна форма з канавками та борозенками. Такі моделі набагато ефективніші та надійніші, оскільки виконують свою функцію з мінімальною деформацією. Зустрічається і специфічніша продукція — ущільнювачі у формі муфт, шайб чи прокладок, які виробляються під конкретні потреби.

Якщо говорити про сировину, то гумовий ущільнювач може виготовлятися із сумішей з особливими властивостями, що забезпечують захист від:

  • перепадів температури - витримують сильне нагрівання або охолодження;
  • впливи нафтопродуктів, у тому числі бензинів та мінеральних масел, - підходять для використання поблизу двигунів внутрішнього згоряння та систем мастила;
  • контактів з хімікатами - агресивними лугами та їдкими кислотами. Застосовуються у хімічній, харчовій та металургійній промисловості.

Де купити гумові ущільнювачі в Україні?

Торговий дім «РДС» пропонує широкий асортимент продукції, у тому числі втулки гумові та еластичні техпластини, для промисловості, обслуговування автомобілів, будівництва, ремонту побутової техніки та інших цілей. Ми також можемо виготовляти нестандартні вироби за кресленнями клієнтів. Продукція компанії доставляється до Києва, Харкова, Дніпра, Чернівців та інших міст по всій Україні.

Наші головні переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Споживач - головна дійова особа в нашому бізнесі
Широкий асортимент - Торговий Дім РПС, ТОВ

Широкий асортимент

У нашому асортименті більше 100 найменувань ГТВ і гумових сумішей

Працюємо більше 10 років - Торговий Дім РПС, ТОВ

Працюємо більше 10 років

Торговий Дім "РПС" більше 10 років на ринку і займає лідируючі позиції

Сучасні технології - Торговий Дім РПС, ТОВ

Сучасні технології

Сучасні технології та обладнання, відповідність всі стандартам якості

Доставка по Україні - Торговий Дім РПС, ТОВ

Доставка по Україні

Здійснюємо доставку продукції по Україні будь-яким зручним способом

Зворотний дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×