Гумовий шнур

Виробництво ГТВ і гумових сумішей

Шнури гумові

Гумовий шнур використовується в будівництві та промисловості, сільському та комунальному господарстві. Найчастіше він служить ущільнювачем, що захищає порожнини, рухливі з'єднання та механізми від впливу рідин. Ви можете купити його оптом в Україні, звернувшись до співробітників торгового дому "РПС".

Навіщо потрібні гумові шнури?

Найчастіше такі гумотехнічні вироби використовують у промисловості. Шнур гумовий поділяє різні технологічні зони обладнання. Він перешкоджає попаданню мастила та холодоагенту в робочу область, а також запобігає змішуванню рідин. Сфера його застосування дуже широка та охоплює харчове, хімічне, машинобудівне та металургійне виробництво.

Гумові шнури у будівництві використовують для ущільнення та герметизації різних конструкцій. Вони відіграють велику роль у захисті від негативного впливу навколишнього середовища - пилу, вологи та холоду. Їх застосовують при створенні енергоефективних та енергетично нейтральних об'єктів.

У сільському господарстві ущільнювачі гумові запобігають витоку з цистерн та баків. Широкий асортимент продукції дозволяє використовувати їх для роботи з водою, рідкими добривами, рослинними та мінеральними оліями, а також кормовими добавками. Вони також потрібні для ремонту аграрної техніки.

Шнур гумовий круглого перерізу знайшов широке застосування у комунальному господарстві. Його використовують для ущільнення люків, систем обігріву та резервуарів. Він забезпечує нормальне функціонування магістралей водопостачання, опалення та збору стоків.

Асортимент гумових шнурів

Великою популярністю користуються шнури із пористої гумової суміші. Вони служать ущільнювачами у більшості галузей промисловості та сільського господарства. Крім того, їх застосовують для утеплення стиків будівель у будівництві. У каталозі торгового дому «РПС» ви також знайдете такі види продукції:

  • МБС – гумовий шнур, стійкий до дії олій, бензинів та інших нафтопродуктів. Підходить для виробництва та ремонту авто, організації паливних сховищ та облаштування свердловин.
    Шнур із теплостійкої гуми - застосовується в металургії, харчовій промисловості та енергетиці. Він може використовуватися в печах та автоклавах.
  • ТМКЩ - вироби, стійкі до великих перепадів температур та впливу агресивного середовища. Можуть контактувати з нагрітими або переохолодженими поверхнями, а також з їдкими кислотами та лугами.
  • Вакуумний шнур гумовий підвищеної міцності та еластичності. Він потрібний для ущільнення вакуумних камер, які потребують повної ізоляції від навколишнього середовища.
  • Вироби силіконові. Вони міцні, стійкі до високих і низьких температур, кислот та лугів, впливу електрики та ультрафіолетового випромінювання. Така продукція має найширшу сферу застосування.

Де замовити гумовий шнур для виробництва та будівництва?

Торговий дім «РПС» пропонує широкий асортимент продукції, в тому числі профілі гумові та техпластини. Звернувшись до нас, ви можете придбати гумовий шнур круглого перерізу за вигідною ціною. Ми гарантуємо високу якість продукції — підтвердженням цього є 10 років успішної співпраці з найбільшими представниками українського бізнесу. Наша компанія доставляє гумотехнічні вироби до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси та інших міст України. За потреби виготовимо нестандартну продукцію за кресленнями клієнта.

Наші головні переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Споживач - головна дійова особа в нашому бізнесі
Широкий асортимент - Торговий Дім РПС, ТОВ

Широкий асортимент

У нашому асортименті більше 100 найменувань ГТВ і гумових сумішей

Працюємо більше 10 років - Торговий Дім РПС, ТОВ

Працюємо більше 10 років

Торговий Дім "РПС" більше 10 років на ринку і займає лідируючі позиції

Сучасні технології - Торговий Дім РПС, ТОВ

Сучасні технології

Сучасні технології та обладнання, відповідність всі стандартам якості

Доставка по Україні - Торговий Дім РПС, ТОВ

Доставка по Україні

Здійснюємо доставку продукції по Україні будь-яким зручним способом

Зворотний дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×