Гумовий профіль

Виробництво ГТВ і гумових сумішей

Профілі гумові

Гумовий профіль — багатоцільовий виріб, який застосовується у промисловості, побуті, будівництві, сільському господарстві та багатьох інших сферах. Він може виконувати різні функції - ущільнення, теплоізоляцію, захист від витоків, передачу рідини або уповільнення зносу механізмів. Ви можете придбати подібну продукцію оптом в Україні, скориставшись каталогом торгового дому «РПС».

Де використовуються гумові профілі?

Найпопулярніша сфера застосування цих виробів – виробництво металопластикових вікон та дверей. Профіль гумовий відіграє роль ізоляції. Він запобігає проникненню пилу та води в приміщення, а також суттєво уповільнює теплообмін між внутрішнім та зовнішнім просторами. Завдяки цьому вдається підтримувати у житлових та робочих приміщеннях оптимальний мікроклімат.

Ущільнювачі гумові профільованого типу широко поширені у промисловості. Їх можна побачити:

  • на кромках вантажних механізмів;
  • у склінні автомобільного, залізничного та водного транспорту;
  • в ізоляції холодильних камер, печей та автоклавів;
  • у гуркотах (механічних ситах);
  • на кожухах верстатів та інших агрегатів.

Профілі гумові широко використовують у побуті. З їхньою допомогою захищають крайки меблів від ударів, а в домашній техніці - мотори та інші чутливі вузли від пилу та води. Без них не обійтись і при утепленні приміщення.

Ще один вид профільованих виробів – порожні трубки. Вони застосовуються в будівництві та сантехніці, медичній та харчовій промисловості. Їх використовують при складанні лабораторного обладнання, систем охолодження комп'ютерів та кальянів.

Якими бувають гумові профілі?

Недорогі вироби виготовляються з натурального каучуку. Сировина для них може бути суцільною або пелюстковою. Перший варіант дешевше та простіше в обробці, а другий стійкіший до сильних перепадів температур. Каучуковий гумовий профіль дуже еластичний. Він легко деформується та швидко відновлює початкову форму, тому краще справляється з функцією ущільнення.

Однак сучасні технології дозволяють використовувати покращені гумові суміші. Альтернативою каучук служить силікон. Він стійкий до більшості видів зовнішнього впливу:

  • холоду та теплу;
  • агресивним хімікатам, включаючи кислоти та луги;
  • електрики високої напруги;
  • ультрафіолетового випромінювання;
  • механічних зусиль.

Профіль гумовий із силікону має велику щільність та твердість. Він служить довше, що дозволяє оптимізувати витрати на обслуговування та ремонт техніки чи будівельних конструкцій. Це робить його ідеальним вибором для високонавантаженого обладнання та споруд у зонах із несприятливим кліматом.

Де купити профілі гумові в Україні?

У каталозі торгового дому «РДС» ви знайдете гумові шнури, втулки, техпластини та інші види продукції. Вони виготовляються із високоякісної сировини – компанія дає повну гарантію на виробничий шлюб. Ви можете купити стандартні гумові профілі або замовити вироби за власними кресленнями. Щоб уточнити умови співпраці, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за номером +38 (050) 901-93-34.

Наша компанія доставляє гумотехнічні вироби у Київ, Харків, Дніпро, Ужгород та інші міста України. Вам також доступний самовивіз за адресою: м. Чугуїв, вул. Мічуріна, 8. Ми надаємо клієнтам усі необхідні документи, у тому числі сертифікати якості, технічні паспорти та санітарно-гігієнічні висновки.

Наші головні переваги

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Споживач - головна дійова особа в нашому бізнесі
Широкий асортимент - Торговий Дім РПС, ТОВ

Широкий асортимент

У нашому асортименті більше 100 найменувань ГТВ і гумових сумішей

Працюємо більше 10 років - Торговий Дім РПС, ТОВ

Працюємо більше 10 років

Торговий Дім "РПС" більше 10 років на ринку і займає лідируючі позиції

Сучасні технології - Торговий Дім РПС, ТОВ

Сучасні технології

Сучасні технології та обладнання, відповідність всі стандартам якості

Доставка по Україні - Торговий Дім РПС, ТОВ

Доставка по Україні

Здійснюємо доставку продукції по Україні будь-яким зручним способом

Зворотний дзвінок
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Залишити заявку
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×
Консультація
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×